Elazığ Ev Taşıma Firması

Elazığ Ev Taşıma Firması


Elazığ Ev Taşıma Hizmetleri Evinizi taşınmadan önce eşyalarınızın durumunu Kontrul eder ve uygun ambalaj malzemeleri ile Ambalajlayarak taşımaya hazır hale getirir. Ekip arkadaşlarımız evden eve taşıma alanında uzun yıllara dayanan tecrübeleri ile birlikte sizi hiç yormayacak uygulamalarla pratik bir şekilde evinizi taşımaya hazır hale getiriyor.

Neden Elazığ Çınar Nakliyat Şirketi?

Hızlı Seri Servis: Evinizi belirttiğiniz saatte özenle taşınacağı yere ulaştırmak için tüm Ekibimizle hizmetinizdeyiz
Eşya Emvanter Listesi: Eşyalarınız için eşya Emvanter listesi hazırlayıp sözleşmemize ekleyerek kayıpların önüne geçebilirsiniz.
Paketleme Depolama Hizmeti: Eşyalarınızın zarar görmemesi için büyük bir özenle paketlenmesini ve paketten çıkarılmasını gerçekleştiriyoruz.
Güvenli Ambslsjlsms: Eşyalarınızı paketlediğimiz malzemelerin eşyalarınızın özelliklerine göre korunmasına dikkat ediyoruz.
Doğru Fiyat Tesbiti: Eşyalarınızı özenle paketliyor düzekli istifleyerek az yer kaplatarak ve fazla araç ücreti ödemenizi engelliyoruz.
Profesyonel Nakliye: Türkiye’nin neresine giderseniz gidin, eşyalarınız için Elazığ Çınar Nakliye Güvencesi sağlıyoruz.

Ev Taşıma Hizmetleri

Paketleme

Paketleme

Kendi taşıma malzemelerimizi tedarik edeceğiz ve eşyalarınızı mümkün olduğunca güvenli bir şekilde paketlemenize yardımcı olacağız.

Yükleniyor

Kamyonlarımızı yüklediğimizde hiçbir şeyin hareket etmemesini veya kaymamasını sağlayarak eşyalarınızı hasardan koruyoruz.

hareket

Hareketli

Taşınma sırasında verimli ve güvenliyiz, çevredeki en güvenilir ve uygun hizmeti sağlıyoruz.

boşaltma

Yeni evinize vardığımızda, tüm ağır işleri biz hallederiz.

Ambalajdan çıkarma

Mobilyaları doğru yerlerine yerleştirmek ve ihtiyacınız olan eşyaların kutularını hemen boşaltmak, yeni evinize yerleşene kadar işimiz bitmez.

Depolamak

Taşınma sürecinde eşyalarınızı depolamamıza ihtiyacınız olursa; ihtiyaçlarınızı karşılamak için depolama tesislerimiz var.

5/5 - (13 votes)

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir